Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Doucals

 

1968 m. Mario Giannini Montenegro mieste, Markės regione, Italijoje atidarė amatininkų batsiuvių dirbtuves. Jas pavadino Ducale (liet. Kunigaikštis) vardu, pažymint, jog dirbtuvėse buvo gaminamos prabangos prekės aristokratų klientams. Dirbtuvės įkurtos Italijos centrinėje dalyje - italų batų pramonės lopšyje, kur dar Viduramžiais buvo puoselėjami menai, amatai ir prekyba.

 

Po kelių metų veikla išaugo į verslą, o 1973 m. įkurta įmonė suteikiant jai angliškai skambantį pavadinimą - Doucal’s. Antrosios Giannini šeimos kartos nariai, įkvėpti senųjų amatininkų rankų darbo įgūdžių, tęsė įkūrėjų pradėtą kelią, siekdami rasti darną tarp šiuolaikiško požiūrio ir meistrystės tradicijų. Šiandien „Doucal’s“ įmonė turi saloną Milane, kuriame susijungia kilnus skonis ir rafinuoto skonio dizainas, dvi pavyzdines parduotuves Milane ir Paryžiuje, o taip pat įmonės gaminiai puikuojasi svarbiausiose universalinėse parduotuvėje ir butikuose visame pasaulyje.

 

Doucal’s“ avalynė pasižymi rafinuotu dizainu, medžiagų pasirinkimu ir detalių pritaikymu, o taip pat minkštumu ir lengvumu. Itališka klasika ir stilius tapo įmonės pasaulinės sėkmės pagrindu, matomas skirtingose jos veiklose, gamyboje ir technologijose.