Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Alexander Hotto

„Alexander Hotto“ italų šeimos batų siuvimo įmonė išlaikanti tradicijas ir puoselėjanti modernų meistriškumą. Avalynė išsiskiria išskirtiniu dizainu, odos minkštumu, ryškiomis spalvomis, bei vintažiniu efektu.
Alexander Hotto“ italų šeimos batų siuvimo įmonė išlaikanti tradicijas ir puoselėjanti modernų meistriškumą. Avalynė išsiskiria išskirtiniu dizainu, odos minkštumu, ryškiomis spalvomis, bei vintažiniu efektu.

Melchiorri šeimos įmonė batus pradėjo siūti 1995 m., o „Alexander Hotto“ prekės ženklas buvo įkurtas 2003 m. Avalynė 100% gaminama Italijoje: oda iš Toskanos, apdirbimas atliekamas centriniame Italijose regione Markėje, įpakavimas ir kokybės kontrolė Montegranaro. Batų dažymui naudojamas išskirtinis metodas, kai visas batas panardinamas į dažus ir juose verdamas, tai avalynei suteikia vintažinį efektą.

„Alexander Hotto“ puikiai atspindi „Made in Italy“ prekės ženklą, kuris užtikrina Itališką kokybę. Šios įmonės devizas – „Remember yesterday, dream tomorrow, live today“. Tai elegantiška ir rafinuota avalynė pabrėžianti Jūsų stilių ir charakterį.