OXFORD – ATĖJOM, KAD JUMS BŪTŲ PATOGU


KLASIKA IR LAISVALAIKIS

OXFORD - rankų darbo, vyriškų batų parduotuvė, kurioje rasite, tik kruopščiai atrinktą, batsiuvystės tradicijas turinčių gamintojų avalynę su istorija. Turime didžiausią rankų darbo vyriškų batų pasirinkimą Lietuvoje: nuo kasdienių ar laisvalaikiui skirtų Derbių iki oficialių aukščiausios kokybės Oksfordų, nuo elegantiškų Loferių iki aulinių Brougsų.

Pagrindinis OXFORD tikslas savo klientams pasiūlyti geriausią kokybės ir kainos santykį, bei nepriekaištingą, avalynės modelių stilių ir aptarnavimą.

IŠSKIRTINUMAS IR STILIUS

Kiekvienas yra unikali asmenybė su savo išskirtiniu savitu stiliumi, bei skoniu, todėl įsiklausydami į Jūsų poreikius suteikiame konsultacijas, kaip skoningai derinti batus, jų spalvą, ar modelį prie įvairių kostiumų derinių ar kasdienės aprangos.

OXFORD puoselėja atsakingo vartojimo ir tvaraus verslo kultūrą – prekiaujame rankų darbo, kokybiška, ilgaamže avalyne, avalynės priežiūros priemonėmis, teikiame avalynės pado atnaujinimo, bei valymo paslaugas.

VERTINANTIEMS TRADICIJAS IR KOKYBĘ

Esam oficialūs angliškos rankų darbo CHEANEY&SON’S avalynės gamintojo atstovai Lietuvoje, kuris 150 metų gamina batus ir turi aukščiausius kokybės standartus atitinkanį sertifikatą su anglijos karalienės parašu. Taip pat atstovaujame stilingą, prabangios klasės itališką DOUCAL’S vyrišką avalynę. Tobulą kokybės ir kainos santykį gali pasiūlyti itališkas CORVARI gamintojas turintis, laisvalaikiui, kasdienai, bei šventėms skirtą, minkštos odos avalynę. Visą bazinę klasikinės avalynės paletę rasite ispaniškoje BERWICK 1707 kolekcijoje. Batai siuvami iš aukščiausios kokybės medžiagų, natūralios odos, ilgametes tradicijas tęsiančių batsiuvių rankomis, naudojant Goodyear Welted ar Blake pado prisiuvimo konstrukcijas.

Kokybiški batai - tai patogumo, stiliaus ir gero skonio ženklas. Kviečiame ir Jus užsukti į OXFORD parduotuvę pasirinkti savo vizitinę kortelę, Jūsų charakterį atitinkančius, rankų darbo batus. Mūsų parduotuvėje kiekviena esanti batų pora ištikimai neša ne tik savo, bet patogiai neš ir Jūsų istoriją.