Laikas mus stiprina – žvilgsnis į 2021-uosius

Nors metų pradžia buvo sunki savo suvaržymais, mes nuo to tik dar labiau stiprėjome. Mes ir toliau vedėme klientus per paieškų ir kūrybos kelionę, kuri neįpareigoja ir nereikalauja ypatingų žinių. Mes pajuokaujame, atpalaiduojame ir įkvepiame drąsos bandyti. Kelionės metu savo klientus su naujais prekiniais ženklais: Karhu, Christy’s ir ikoniškuoju britų Solovair, iš kurių pastarasis tapo visiškas rudens sezono bestseller’is.

Išgryninome vieną esminių vyriškos stiliaus sudedamųjų – tai dėmėsingumas. Pasirinkimai gali būti klasikiniai, o gali būti beprotiški, bet jie niekuomet neturi būti atsistiktiniai. Pasirinkimas gali būti spontaniškas, intuityvus, arba išanalizuotas ir suderintas, tačiau jis neturi būti atsainus ir nuasmenintas. Oxford jums padės šiuos pasirinkimus atlikti ir sukurti ryškią asmenybę.

Verslas įpareigoja nuolatos tobulėti savo srityje. Pažindinantis su prekių ženklais ir bendraujant su gamintojais tiesiogiai, įgytos žinios tampa ne teorinės, o praktinės. Pasisemtos teigiamos emocijos leidžia jas perkelti į pardavimus ir savo žvilgsnį nukreipti ne tik asmeniškai, bet ir didesniai auditorijai aktualia kryptimi, todėl 2021-uosius užbaigėme su kol kas didžiausiu savo žingsniu į priekį – Oxford skiriame ne tik vyrams, bet ir moterims ❤️

Meilė iš pirmo žingsnio.
Malūnų g. 6, Užupyje.