Pristatymas

Pristatymo būdai ir taisyklės

Šiuo metu bendradarbiaujame su VENIPAK ir DPD siuntų pristatymo tarnybomis, kurios užtikrina greitą ir kokybišką pristatymą visoje Lietuvoje! Jūsų siunta bus išsiųsta po užsakymo gavimo per 24 valandas. Informuojame, kad prieš šventes užsakymo pristatymai gali užtrukti ilgiau nei nurodyta šiose taisyklėse.

Paskutinį kartą keista: 2023-05-03

Pristatymo tarnybaPristatymo tipasPristatymo laikasKaina
DPDKurjeris1-2 darbo dienosiki 100,00 € –  kaina 3,00 
nuo 100,00 € – nemokamai
VENIPAKPaštomatai1-2 darbo dienosiki 100,00 € –  kaina 2,50 
nuo 100,00 € – nemokamai
  1. Užsakymai apmokėti per PaySera, STRIPE apmokėjimo būdus bus išsiųsti per 24 valandas.
  2. Užsakymai apmokėti bankiniu (vietiniu) pavedimu bus išsiųsti po užsakymo apmokėjimo patvirtinimo per 24 valandas.

Prekių grąžinimo taisyklės

1. Prekių grąžinimo sąlygos ir pinigų grąžinimo tvarka:

1.1. Teise grąžinti prekes Jūs galite pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu nebuvo praleistas prekės grąžinimui numatytas terminas, prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, savybės ir kt., taip pat ji nebuvo naudojama. Taip pat atsižvelgiama į netinkamus Pirkėjus veiksmus: netinkamą prekės naudojimą ar priežiūrą, intensyvų dėvėjimą, padarytus mechaninius pažeidimus ir pan. Šios sąlygos gali būti netaikomos grąžinant nekokybišką (defektuotą) prekę. Visos grąžinamos prekės turi būti su autentiškomis etiketėmis ir originalia tvarkinga pakuote. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Jūsų gauta, įskaitant visus priedus. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (sąskaitą faktūrą), garantinį taloną (jei jis buvo išduotas).

1.2. Visos dovanos ar priedai, kurie buvo pateikti kartu su įsigyta preke, turi būti grąžintos tuo pat metu.

1.3. Grąžindamas prekes Jūs privalote nurodyti siuntėjo adresą ir tinkamai supakuoti prekę, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. Mes negrąžinsime pinigų už prekes, kurios buvo pažeistos siuntimo metu. Mes neatsakome už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai supakuoti, netinkamai nurodžius adresą, taip pat jei siuntiniai buvo prarasti ar sugadinti siuntimo metu.

1.4. Jei Jūs įsigijote prekių komplektą, Jūs privalote grąžinti Pardavėjui visą prekių komplektą, t. y. Jūs prekių grąžinimui numatytomis teisėmis galite naudotis tik visų komplekte esančių prekių atžvilgiu. Tuo atveju, kai bent viena iš komplekte esančių prekių neatitinka Taisyklių 11.4.1 punkte numatytų reikalavimų, Mes turime teisę atsisakyti priimti grąžinamą visą prekių komplektą.

1.5. Jūs pasinaudoję Taisyklių 11.1-11.3 punktuose numatytomis teisėmis turite įvykdyti Taisyklėse numatytus reikalavimus dėl prekių grąžinimo ir laikytis jose numatytos tvarkos.

1.6. Grąžinti Prekes Jūs galite arba pristatydami į Mūsų saloną, arba grąžindami per kurjerius arba išsiųsdami paštu. Prekes Mums reikia grąžinti adresu, kuris Mūsų nurodomas Jums atsiųstame patvirtinime apie pranešimo dėl sutarties atsisakymo gavimą.

1.8. Jei Jūs pasinaudojote Taisyklių 11.1-11.3 punktuose įtvirtintomis teisėmis, pinigai Jums grąžinami per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų po to, kai Mes gavome Jūsų pranešimą, o jei prekė Jūsų nėra Mums grąžinta, šiame punkte numatytas terminas skaičiuojamas nuo prekės grąžinimo Mums dienos.

1.9. Patvirtindamas šias Taisykles Jūs sutinkate, kad pinigai būtų grąžinami į Jūsų banko sąskaitą, išskyrus atvejus, kai Jūs ir Mes susitariame kitaip.

1.10. Pasinaudojus Taisyklių 11.1. punkte įtvirtintomis teisėmis Jums grąžinama: prekės kaina ir prekės pristatymo išlaidos. Pasinaudojus Taisyklių 11.2-11.3 punktuose įtvirtintomis teisėmis Jums grąžinama: prekės kaina, prekės pristatymo išlaidos ir prekės grąžinimo išlaidos (jeigu buvo patirtos).

1.11. Papildomos prekės pristatymo išlaidos negrąžinamos, jei Jūs pasirinkote kitą negu Mūsų siūlomas pigiausias prekės pristatymo būdas.

1.12. Pasinaudojus Taisyklių 11.1. punkte įtvirtintomis teisėmis Jūs atsakote už prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl Jūsų veiksmų, nebūtinių prekės pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti.

1.13. Prekės nekeičiamos ir negrąžinami pinigai bei garantija negalioja, jeigu: (a) prekės trūkumai atsirado dėl Jūsų kaltės arba netinkamų eksploatavimo sąlygų (drėgmės, šilumos ir t.t.), (b) prekės tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos (paveiktos cheminėmis medžiagomis, vandeniu, atvira ugnimi, aukšta temperatūra, aštriais objektais, mechaniniais pažeidimais ir t.t.), (c) jeigu buvo pažeistos prekės naudojimo ar saugojimo taisyklės; (d) prekės naudotos netinkamai ar ne pagal jų paskirtį, (e) prekės trūkumas yra mažareikšmis arba neesminis, (f) kitais gamintojų garantinėse sąlygose numatytais atvejais. Jūs neturite teisės nutraukti pirkimo-pardavimo sutarties, jei prekės trūkumas yra mažareikšmis.

1.14. Mes turime teisę negrąžinti Jūsų sumokėtų sumų tol, kol prekės Mums negrąžintos ir nėra patikrintos dėl atitikimo Taisyklių 11.4.1. ir 11.4.13 punktams.

1.15. Jeigu keičiant prekes susidaro kainų skirtumas, Jūs su Mumis privalote atsiskaityti pagal perskaičiuotas kainas.