Sveiki, štai ir mes

Pažįstami su daugeliu esame jau daugiau nei dvejus metus ir tuo džiaugiamės. Bet matome, kad prie mūsų prisijungia vis daugiau žmonių, tad norime priminti OXFORD idėją ir kuo galime būti jums naudingi!

„OXFORD parduotuvės idėja gimė iš egoistiško noro turėti sau, draugams ir visiems stilingiems, kokybę vertinantiems vyrams vietą, kurioje pasirinkimas būtų nuo laisvalaikio KARHU sportbačių iki klasikinių britiškos avalynės karalių CHEANEY ar charakteringų itališkų DOUCAL‘S. Man patinka, kai daiktai ir erdvės kuriose aš leidžiu laiką turi istoriją, stilių, išskirtinumą.“

– Aktorius, Oxford parduotuvės įkūrėjas Audrius Bružas

OXFORD – žavingas klasikos ir laisvalaikio duetas pasitinkantis savito stiliaus ieškotojus. Subtiliai rafinuoti ir ryškiai pašėlę pasirinkimai čia žaidžia išvien. Miesto herojams, klasikinės eilutės gerbėjams ir laisvės puoselėtojams.

Esame oficialūs britų CHEANEY&SON’S atstovai Lietuvoje, kurie batus kuria ir gamina jau 150 metų, o ant jų aukščiausios kokybės standartus įrodančio sertifikato yra net ir pačios karalienės parašas.

Itališkos kokybės ir prabangos gerbėjai galės rinktis iš rankų darbo DOUCAL‘S batų. O mėgstantiems laisvalaikio avalynę tikrai patiks italų prekinis ženklas CORVARI.

Visą bazinę klasikos eilutę rasite ispaniškojo BERWICK 1707 kolekcijoje. Nuo oficialių oxfordų ar elegantiškų loaferių iki kasdienių derbių ar aulinių brougsų.

Miesto herojai mėgstantys rock stiliaus detales išsirinks iš SOLOVAIR kolekcijos, kurioje yra ir unisex modelių.

Laisvalaikio hitas – KARHU sportbačiai. Suomių prekinis ženklas savo veiklą pradėjęs prieš daugiau nei 100 metų. Istorijomis ir legendomis apipintas Karhu itin patiks vertinantiems vintage estetiką ir patogumą. Visi jų modeliai yra unisex.

Meilė iš pirmo žingsnio.
Malūnų g. 6, Užupyje.