Pereiti prie turinio

Krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Naujienlaiškis

Prenumeruokite OXFORD naujienlaiškį ir pirmam apsipirkimui gaukite - 10 % NUOLAIDĄ!

Miesto herojams, klasikinės eilutės gerbėjams.

Oxford.lt

Apie

OXFORD | SHOES WITH A STORY

OXFORD – žavingas klasikos ir laisvalaikio duetas, pasitinkantis savito stiliaus ieškotojus. Subtiliai rafinuoti ir ryškiai pašėlę pasirinkimai čia žaidžia išvien. Miesto herojams, klasikinės eilutės gerbėjams ir laisvės puoselėtojams.

Batsiuvių, turinčių ilgametes amato tradicijas, rankų darbo avalynė skirta vyrams, kurie vertina kokybę, stilių ir komfortą. Nuo laisvalaikio SOLOVAIR, RED WING ar FRACAP, iki charakteringų, rafinuotų itališkų DUCANERO, ar klasikinių ispaniškų BERWICK.

OXFORD – vieninteliai Lietuvoje atstovauja SOLOVAIR, RED WING, BERWICK, DUCANERO, CORVARI, FRACAP prekių ženklus iš Italijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos, JAV.

OXFORD duris atvėrė 2018 metais. Parduotuvę įkurė teatro ir kino aktorius Audrius Bružas.

„Oxford parduotuvės idėja gimė iš egoistiško noro turėti sau ir kitiems kokybiškų, stilingų, klasikinių ir laisvalaikio batų parduotuvę, kurioje visada rastum „nuo kurpaliaus nenušokusius“, skoningus batų modelius. Man, ir kaip aktoriui scenoje, ir kasdieniame gyvenime, patinka keisti skirtingus aprangos stilius. Žaisti, varijuoti, neužstrigti viename pavidale ar būsenoje. Vieną dieną apsivelku džemperį ir aunuosi SOLOVAIR komforto karalius, kitą – pristatau save pasauliui pasitempusį su kostiumu ar smokingu ir eleganciją diktuojančia DUCANERO ar BERWICK’O klasika. Man patinka, kai daiktai ir erdvės, kuriose aš leidžiu laiką, turi stilių, istoriją bei išskirtinumą.”

Oxford parduotuvės įkūrėjas, aktorius Audrius Bružas.

OXFORD fizinė parduotuvė Malūnų g. 6, Užupis, Vilnius.

Darbo laikas:

Pirmadienį – penktadienį 12–20 val.

Šeštadienį  12–18 val.

Sekmadienį nedirbame

Kruopščiai atrinkta, istoriją turinčių gamintojų, laiko patikrinta, kokybiška avalynė