Pereiti prie turinio

Krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Naujienlaiškis

Prenumeruokite OXFORD naujienlaiškį ir pirmam apsipirkimui gaukite - 10 % NUOLAIDĄ!

Apmokėjimas

1. Prekių kainos parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos Eurais su PVM.

2. Užsisakydami prekes Jūs galite atsiskaityti:

  • naudojantis elektronine bankininkyste;
  • naudojantis Paysera paskyra;
  • momentiniu atsiskaitymu elektroniniu būdu (Visa, MasterCard kreditinės ir (ar) elektroninio atsiskaitymo kortelės);

3. Prekių pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti tik po to, kai Jūs apmokate už prekes. Apmokėjimas laikomas atliktu tik kai visa mokėtina suma yra gaunama ir užskaitoma mūsų banko sąskaitoje. Jūsų užsakymas nebegalios jei Jūs nesumokate už prekes per 3 (tris) darbo dienas.

4. Atsiskaitydami naudojantis banko elektroninės bankininkystės sistema užsakymo metu pasirinkite savo banko logotipą. Patvirtinus užsakymą būsite automatiškai nukreipti į elektroninės bankininkystės sistemą. Pasirinkus mokėjimą kortele ar per Paysera paskyra, Jūs būsite nukreipti į atsiskaitymo paslaugos teikėjo serverį.

5. Prekių kaina po to, kai Mes patvirtinome užsakymą, negali keistis, išskyrus atvejus, kai prekės kaina pakito dėl informacinių sistemų techninės klaidos ar kitų nuo mūsų nepriklausančių objektyvių priežasčių. Jei tokiu atveju Jūs nesutinkate įsigyti prekę nauja kaina, Jūs galite atsisakyti užsakymo mus informuodamas apie tai per 2 (dvi) darbo dienas. Anuliavus užsakymą šiame punkte numatyta tvarka, Jums grąžinamos visos Jūsų sumokėtos sumos.

6. Apmokėjimo tvarkai gali būti taikomos papildomos sąlygos ir terminai, nurodyti OXFORD puslapyje ar kituose parduotuvės dokumentuose.